Sale konferencyjne

Sala konferencyjno-szkoleniowa w Orlen Arenie - wynajem.

ORLEN ARENA to idealne miejsce, do organizacji biznesowych spotkań, prestiżowych konferencji czy kameralnych imprez. Sale naszego obiektu są połączeniem niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru pomieszczeń konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą i wysokim standardem świadczonych usług.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie kompleksowo wyposażone, klimatyzowane sale.

Większa sala konferencyjna zdolna pomieścić do 250 osób ma powierzchnię  ponad 300 m2. Znajduje się w niej nagłośnienie stacjonarne, projektor podsufitowy oraz ekran multimedialny o wymiarach 290x180. Do dyspozycji jest także zestaw dvd oraz dwa telewizory LCD. Ponadto udostępniamy również zaplecze kuchenne bezpośrednio przyległe do sali.

Mniejsza sala konferencyjna jest w stanie pomieścić do 50 osób i wyposażona jest w przenośny ekran o wymiarach 215/130, projektor multimedialny i nagłośnienie. Dodatkowo sale wyposażone są w bezprzewodowy Internet.

Wszystko to stwarza komfortowe warunki pracy w atmosferze spokoju. Na terenie obiektu znajduje się również parking na 500 aut oraz 20 autobusów.

Hala jest w pełni dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Dostęp do sal znajdujących się na piętrze zapewnia 6 wind, co jest dodatkowym ułatwieniem dla uczestników i organizatorów szkoleń czy konferencji.

W celu sprawdzenia dostępności oraz rezerwacji sal konferencyjnych prosimy o kontakt: (024) 367-26-84 i 367-26-94

Najbliższe wydarzenia:

Sponsor tytularny
Partner
Partner
Polityka prywatnościDeklaracja dostępności

ORLEN ARENA 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content